+380 (67) 405-71-80
Berto.com.ua
влевовправо
-8%Круглий каркасний басейн 366х100 см, 9150 літрів, з фільтр-насосом, сірий Bestway 56260
- Готово до відправки
- Код: 56260
9 388 ₴
8 622 ₴
+380 (67) 405-71-80
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круглий каркасний басейн сірого кольору .
Діаметр 366 см. Висота 100 см Глибина 92 див.
Карккс з оцинкованых металевих труб . Чаша з тришарового ПВХ. Зовні світло-сірий. Всередині - імітація мозаїки.
Обсяг 9150 літрів.
Комплектація :
Басейн
Картріджний фільтр-насос 2006 л\год.+ картридж, шланги для підключення, форсунки,хомути , адаптер для зливу води
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 366 см |
| Діаметр | 366 см |
| Об`єм | 9150 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Фільтр | Картриджний |
| Ширина | 366 см |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
- Ціна: 8 622 ₴

