+380 (67) 405-71-80
Berto.com.ua
влевовправо
-29%Надувний човен до 55 кг, дві камери Intex Explorer 100, 147х84 см
- Готово до відправки
- Код: 58329
649 ₴
458 ₴
+380 (67) 405-71-80
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен із одношарового ПВХ товщиною 0,28 мм.
Човен розрахований на навантаження до 55 кг.
Дві окремі камери.
Розміри надутого човна : 147х44 см Висота 36 см.
Дно надувне , надувається разом із човном.
Перевагою даного човна є його компактність та легка вага ,всього 1,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Тип дна | Надувне |
| Щільність матеріалу | 0.28 г/м2 |
| Щільність днища | 0.28 г/м2 |
| Довжина | 147 см |
| Ширина | 84 см |
| Вантажопідйомність | 55 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Вага | 15 кг |
| Загальна вага | 15 кг |
| Особливості | Кочети |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Місткість | 1 чол. |
| Вид транспорту | Човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 48 см |
| Ширина у складеному вигляді | 31 см |
| Висота в складеному вигляді | 8 см |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 36 мм |
| Маса | 1.5 кг |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 122 см |
- Ціна: 458 ₴

