+380 (67) 405-71-80
Berto.com.ua
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн для найменших. Об'єм 56 літрів.
Басейн має надувне дно, тож його можна використовувати і без води.
Діаметр 86 см. Висота бортів 25 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 56 л |
| Діаметр | 86 см |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 86 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 295 ₴



