+380 (67) 405-71-80
Berto.com.ua
влевовправо
-9%Бассейн с надувным дном и накрытием от 1 года "Единорог розовый" Intex 102 х 102 см, 45 литров
- Готово к отправке
- Код: 58438
640 ₴
580 ₴
+380 (67) 405-71-80
Андрейвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Басейн із надувним дном, для діток від 1 року.
Надувне дно надає щ більший комфорт та можливість використовувати басейн навіть без води.
Навіс захистить дитину від сонячних просменів.
Яскравий колір сподобається вашому малюку.
Діаметр 109 см. Висота 109 см. Висота борту 13 см. Обєм води 45 літрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Розовый |
| Объем | 45 л |
| Диаметр | 109 см |
| Длина | 109 см |
| Ширина | 109 см |
| Высота | 109 см |
| Состояние | Новое |
| Тип дна | Надувное |
- Цена: 580 ₴


